سلام به وبلاگ افغان کامپیوتر خوش آمدید.... شما در وبلاگ افغان کامپیوتر با مقالات و آموزش های مفیدی که حتما یک کاربر کامپیوتر نیاز دارد آشنا می شوید و من سعی دارم دانش اندک خود درباره کامپیوتر را با تمام دوستان و هموطنانم تقسیم کنم ...... اگر کمی و کاستی در وبلاگ می بینید به من اطلاع دهید تا در صورت توان رفع کنم ...... پیشنهادات و انتقادات شما سازنده وبلاگ است...علی اکبر عطائی
اخبار افغان کامپیوتر

آخرین مصاحبه آنجلینا جولی در افغان ESL
فایل صوتی برای تقویت listening

میلاد منجی عالم بشریت، حضرت امام زمان (عج) مبارک باد
میلاد بر تمامی دوستان آن حضرت مبارک باد

دعوت به مشاعره در تالار افغان تاک، برای دوست داران شعر و شاعری
نگار خانوم شما رو به مشاعره دعوت کرده، از دست ندید


1385/10/14
‌Blindwrite برنامه ای برای کپی CD/DVD

سلام دوستان
امروز قصد دارم شما را با یکی از بهترین برنامه های کپی CD/DVD آشنا کنم

Blindwrite یک برنامه فوق العاده برای کپی کردن CD/DVD و تهیه کپی پشتیبان از آنهاست که امکانات بی نظیرش، این برنامه را از برنامه هایی مثل Clone CD پیش انداخته است.
کاربران کمی حرفه ای تر کامپیوتر با شنیدن نام Clone cd به یاد کپی کردن سی دی های قفل دار می افتند و این برنامه هم یکی از مشهورترین این برنامه هاست.

همانطور که گفتم Blindwrite برای کپی گرفتن از سی دی هاست.
این برنامه قادر به کپی کردن انواع CD/DVD های قفل دار، خش دار و آسیب دیده می باشد ولی آنچه که این برنامه را از برنامه های مشابه آن جدا می کند تکنولوژی بسیار هوشمندانه و بی رقیب آن است که براحتی قسمت های معیوب یا bad sector ها را جا گذاشته و مطالب را کپی می کند.

شما براحتی می توانید از CD/DVD هایی که original خریداری نموده اید کپی پشتیبان تهیه نمایید و براحتی با آنها مثل نسخه اصلی آن کار کنید.


نسخه 6.0.1 برنامه BlindWrite را با کلیک در اینجا دانلود کنید. (حجم: 3.6 مگابایت)

نکته: این نسخه آزمایشی می باشد.

لینک این مطلب 03:00 ب.ظ| | نویسنده: A.A.A

  | نظرات [9]