سلام به وبلاگ افغان کامپیوتر خوش آمدید.... شما در وبلاگ افغان کامپیوتر با مقالات و آموزش های مفیدی که حتما یک کاربر کامپیوتر نیاز دارد آشنا می شوید و من سعی دارم دانش اندک خود درباره کامپیوتر را با تمام دوستان و هموطنانم تقسیم کنم ...... اگر کمی و کاستی در وبلاگ می بینید به من اطلاع دهید تا در صورت توان رفع کنم ...... پیشنهادات و انتقادات شما سازنده وبلاگ است...علی اکبر عطائی
اخبار افغان کامپیوتر

آخرین مصاحبه آنجلینا جولی در افغان ESL
فایل صوتی برای تقویت listening

میلاد منجی عالم بشریت، حضرت امام زمان (عج) مبارک باد
میلاد بر تمامی دوستان آن حضرت مبارک باد

دعوت به مشاعره در تالار افغان تاک، برای دوست داران شعر و شاعری
نگار خانوم شما رو به مشاعره دعوت کرده، از دست ندید


1385/04/05
موس های عجیب

سلام به تمام دوستان عزیز

mouse های کامپیوتر امروزه یکی از پرکاربردترین وسایل کامپیوتری هستند که چند سالی هست که مدل های مختلف و عجیبی به بازار آمده اند که چند مدل از آنها را در زیر می بینید.

strange mouse

این ترکیبی از موس و تلفن که به شما امکان میدهد که از موس خود بعنوان تلفن هم استفاده کنید و همچنین شما یک Hands free هم دارید که می توانید بدون استفاده از گوشی اصلی از آن استفاده کنید.

 

این عجیب ترین موس ای که تا بحال دیدید .
حتما تا بحال نتوانسته بودید که حدس بزنید این چیست؟
بله Mouse است ولی یک موس غیر عادی .. به این دلیل غیر عادی چون شما این موس را با دست کنترل نمی کنید بلکه با پا pointer موس خود را روی صفحه حرکت می دهید.
یکی از پدال ها برای حرکت دادن پوینتر است و دیگری برای کلیک کردن.

 

فکر می کنید این یک موس عادیست ولی در اشتباهید این موس گول زننده مخصوص جاسوسی با یک میکروفون خازنی درون آن همه را گول می زند.

 


این هم شاید یکی از زیبا ترین موس ها باشد که ترکیب کلاسیک موس را به هم ریخته و به شکل یک pointer در آمده که 800 dpi هم دقت این موس زیباست.

 

با این موس هم شما دیگر نیازی به موس پد و نظیر آنها ندارید نسل جدید موس است که به شکل یک قلم در آمده و شما روی هر سطحی حتی دستان خود از آن استفاده کنید.

 

اینها هم دیگر اشکال موس های عجیب

در آخر این هم عاقبت موس های قدیمی و همراه همیشگی کامپیوتر های ما

mouse, strange and funny

امیدوارم مورد توجه شما قرار گرفته باشد

لینک این مطلب 03:03 ب.ظ| | نویسنده: A.A.A

  | نظرات [4]