X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سلام به وبلاگ افغان کامپیوتر خوش آمدید.... شما در وبلاگ افغان کامپیوتر با مقالات و آموزش های مفیدی که حتما یک کاربر کامپیوتر نیاز دارد آشنا می شوید و من سعی دارم دانش اندک خود درباره کامپیوتر را با تمام دوستان و هموطنانم تقسیم کنم ...... اگر کمی و کاستی در وبلاگ می بینید به من اطلاع دهید تا در صورت توان رفع کنم ...... پیشنهادات و انتقادات شما سازنده وبلاگ است...علی اکبر عطائی
اخبار افغان کامپیوتر

آخرین مصاحبه آنجلینا جولی در افغان ESL
فایل صوتی برای تقویت listening

میلاد منجی عالم بشریت، حضرت امام زمان (عج) مبارک باد
میلاد بر تمامی دوستان آن حضرت مبارک باد

دعوت به مشاعره در تالار افغان تاک، برای دوست داران شعر و شاعری
نگار خانوم شما رو به مشاعره دعوت کرده، از دست ندید


1385/03/17
حمایت از وبلاگ افغان کامپیوتر

سلام دوستان عزیز

برای حمایت از وبلاگ روی تبلیغات وبلاگ کلیک کنید.

این مطلب را نوشتم که چند نکته را بگویم.

با کلیک روی تبلیغات وبلاگ از افغان کامپیوتر حمایت کنید
1- همانطور که می بینید دیگر فورم افغان کامپیوتر همراه با سایت باز نمی شود چون من فروم را بسته ام و از این به بعد در فروم دوستان افغانی فعالیت می کنم از شما دوستان هم می خواهم که در این فروم عضو شوید و دانش خود را با دیگران تقسیم کنید.

از اینجا به سایت دوستان افغانی بروید

2- همانطور که در مطلب قبلی هم گفتم قسمتی به نام تبلیغات به وبلاگ اضافه شده که در سمت راست وبلاگ و همچنین در آخر وبلاگ هست که اگر شما دوستان عزیز هر بار که به وبلاگ آمدید روی آن یک کلیک کنید کمک زیادی به وبلاگ کرده اید.

یکی از دوستان پرسیده بودند که چرا بنر تبلیغاتی را در آخر وبلاگ گذاشته ام و اگر در بالا می گذاشتم بیشتر روی آن کلیک می شد.
در جواب باید بگویم دوست عزیز من در اصل اصلا نمی خواهم که وبلاگ را به هم بریزم و شاید کسی نخواهد که چشمش به آن بنر بیفتد و اذیت شود و اگر کسی خواست که برای حمایت یک کلیک کند در هر جای وبلاگ می تواند این کار را کند و من عمدا در آخر وبلاگ گذاشته ام چون به بازدیدکنندگان وبلاگم احترام می گذارم.

دوست دیگری سوال پرسیده بودند که آیا می توانند که از کد استفاده از آهنگ باین گونه استفاده کنند که چند آهنگ پشت سر هم و متوالی بخواند که جواب این دوست عزیز منفی است ولی کدی هست که می توان برای هر روز یک آهنگ پخش کرد که من در پست های بعدی مطلبی در مورد آن می نویسم.

تا بعد ...

لینک این مطلب 01:19 ب.ظ| | نویسنده: A.A.A

  | نظرات [7]