X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سلام به وبلاگ افغان کامپیوتر خوش آمدید.... شما در وبلاگ افغان کامپیوتر با مقالات و آموزش های مفیدی که حتما یک کاربر کامپیوتر نیاز دارد آشنا می شوید و من سعی دارم دانش اندک خود درباره کامپیوتر را با تمام دوستان و هموطنانم تقسیم کنم ...... اگر کمی و کاستی در وبلاگ می بینید به من اطلاع دهید تا در صورت توان رفع کنم ...... پیشنهادات و انتقادات شما سازنده وبلاگ است...علی اکبر عطائی
اخبار افغان کامپیوتر

آخرین مصاحبه آنجلینا جولی در افغان ESL
فایل صوتی برای تقویت listening

میلاد منجی عالم بشریت، حضرت امام زمان (عج) مبارک باد
میلاد بر تمامی دوستان آن حضرت مبارک باد

دعوت به مشاعره در تالار افغان تاک، برای دوست داران شعر و شاعری
نگار خانوم شما رو به مشاعره دعوت کرده، از دست ندید


1385/02/26
افغان کامپیوتر 100000 نفری شد

سلام دوستان

افغان کامپیوتر 100000 نفری شد.

در این پست می خواهم در مورد یک موضوع مهم (البته برای خودم) بنویسم آن هم آمار وبلاگ از ابتدا تا الان است.
دلیل اینکه امروز آپدیت کردم این بود که امروز تعداد بینندگان وبلاگ از مرز 100000 نفر گذشت و این واقعا من را خوشحال کرده.
وقتی روزهای اولی که به فکر ساختن همچنین وبلاگی افتادم هیچ فکر نمی کردم که در کمتر از یک سال به این حد وبلاگ رشد کند و حتی من به خیلی کمتر از این هم فکر نمی کردم و فقط در فکر این بودم که کاری کرده باشم تا بتوانم دینی که دارم را ادا کنم و چیزی که در سالها آموختم را به شما دوستان هم بیاموزم و از اینکه حالا وبلاگ به این حد رسیده واقعا خدا را شاکرم.
البته من خودم هم در سطح بالایی نیستم که بتوانم چیزهایی مفید تر به شما آموزش بدهم ولی تمام سعیم این است که هر آن چیز که یاد دارم را به اشتراک بگذارم.
پس در همین جا از تمام دوستانی که خواهان مطالب و برنامه هایی بودند که در قدرت من نبوده عذرخواهی می کنم و سعی می کنم که این کمبود ها در وبلاگ جبران شود.

کمی در مورد وبلاگ:
وبلاگ افغان کامپیوتر در اوایل دلو(بهمن) سال 1383 بر روی سرور blogsky با نشانی afghan-computer.blogsky.com ساخته شد.
ولی رسما از اواسط حوت (اسفند) سال 1384 کار خود را شروع کرد و بعد از گذشت 4 ماه تقریبا وبلاگ به کمک دیگر دوستان وبلاگ نویس شناخته شد ولی بعد از حدود 7 ماه از شروع وبلاگ و در وقتیکه روزانه حدود 1000 نفر از وبلاگ بازدید می کردند و می توانم بگویم وبلاگ در اوج بود به دلایل شخصی کار وبلاگ ادامه پیدا نکرد.
بعد از آن بعلت تغییراتی که در سرور blogsky اتفاق افتاد وبلاگ قبلی من پاک شد و من دوباره و این بار از 19 حوت 1384  با نشانی جدید شروع کردم و الان حدود 2 ماه از شروع بکار دوباره وبلاگ می گذرد که در این 2 ماه طبق کنتور وبلاگ بیش از 34000 نفر از وبلاگ دیدن کردند بطور میانگین روزانه حدود 500 نفر.

امیدوارم که باز با کمک شما دوستان وبلاگ را هر روز بهتر کنیم.

Cheerio

لینک این مطلب 10:04 ق.ظ| | نویسنده: A.A.A

  | نظرات [9]