سلام به وبلاگ افغان کامپیوتر خوش آمدید.... شما در وبلاگ افغان کامپیوتر با مقالات و آموزش های مفیدی که حتما یک کاربر کامپیوتر نیاز دارد آشنا می شوید و من سعی دارم دانش اندک خود درباره کامپیوتر را با تمام دوستان و هموطنانم تقسیم کنم ...... اگر کمی و کاستی در وبلاگ می بینید به من اطلاع دهید تا در صورت توان رفع کنم ...... پیشنهادات و انتقادات شما سازنده وبلاگ است...علی اکبر عطائی
اخبار افغان کامپیوتر

آخرین مصاحبه آنجلینا جولی در افغان ESL
فایل صوتی برای تقویت listening

میلاد منجی عالم بشریت، حضرت امام زمان (عج) مبارک باد
میلاد بر تمامی دوستان آن حضرت مبارک باد

دعوت به مشاعره در تالار افغان تاک، برای دوست داران شعر و شاعری
نگار خانوم شما رو به مشاعره دعوت کرده، از دست ندید


1385/01/15
چگونه چند بار بر روی یک cd رایت کنیم

با سلام

امروز قصد دارم که روش های رایت روی cd هایی که قبلا رایت شده اند را به شما بگویم.
البته نه بر روی اطلاعات قبلی بلکه در ادامه cd هایی که خالی مانده اند.

نکته: حالت رایت بر روی ادامه cd ها فقط در حالت رایت بصورت data امکان پذیر است نه در حالات Vcd و ...


دوست گرامی اگر شما بخواهید بر روی یک CD طوری رایت کنید که اصطلاحا انتهای ان بسته نشود و بتوانید در دفعات بعدی بر روی آن رایت کنید باید بعد از باز شدن برنامه Nero‌گزینه Start Multisession disk را انتخاب کنید. در این حالت انتهای CD بسته نمی شود و در دفعه بعدی رایت با انتخاب گزینه Continue multisession disk‌می توانید در ادامه CD رایت کرده به طوری که اطلاعات قبلی محو نشوند.
گزینه بستن اتهای CD در تب Burn‌می باشد که با انتخاب گزینه Finalize انتهای Cd بسته می شود. در حالت Start multisession disk این گزینه در حالت غیر فعال قرار دارد و انتهای CD بسته نمی شود و لی در دو حالت دیگر می توانید این گزینه را انتخاب کنید و یا از انتخاب آن صرفنظر کنید تا بتوانید دفعات بعدی هم بر روی CD رایت کنید.

البته روش فوق برای استفاده در برنامه Nero 5 , 5.5 کاربرد دارد و در برنامه nero 6.0 که جدیدتر هست روش کار فرق می کند:

در برنامه nero 6.0 روش کار اینگونه است که شما ابتدا تمام فایلهایی را که می خواهید رایت کنید را در لیست اضافه می کنید و دکمه next را می زنید.
سپس در پنجره final burn setting در زیر قسمت number of copies نوشته ای با عنوان allow files to be added later را برای اجازه برای دوباره رایت کردن تیک بزنید(در حالت نرمال تیک دارد).

اینهم از آموزش امروز

امیدوارم مفید واقع شده باشد

لینک این مطلب 09:35 ق.ظ| | نویسنده: A.A.A

  | نظرات [2]